Quiz  |  Ankiety  |  Partie  | 
OdpowiedźAnswer this

Więcej popularnych Zagadnienia

Zobacz jak wyborcy siding na innych popularnych zagadnień politycznych...

Czy popierasz ofensywę militarną przeciwko ISIS w irackim mieście Mosul?

Wyniki from Modern [political party]

Ostatnio odpowiedział 1 rok temu

Wyniki ankiety na temat Mosul dla Nowoczesna

Tak

47 głosów

84%

Nie

9 głosów

16%

Rozkład odpowiedzi złożonych przez współczesną [partii politycznych].

2 Tak odpowiedzi
1 Brak odpowiedzi
0 nakładające się odpowiedzi

Dane obejmują liczbę głosów przedstawione przez odwiedzających od Mar 27, 2017 , Dla użytkowników, którzy odpowiedzą na więcej niż jeden raz (tak wiemy), tylko ich ostatnia odpowiedź jest liczony w całkowitych wyników. Wszystkich procentowe mogą nie sumować się do 100%, jak dokładnie możemy pozwolić użytkownikom na przesyłanie "szarej strefie" postawy, które nie mogą być zaliczane do tak / nie postaw.

Wybierz filtr demograficzny

Stan

Miasto

Partia

Ideologia

Strona WWW

Tak Nie Znaczenie

Dane oparte na 30-dniowej średniej kroczącej zmniejszyć dzienną zmienność ze źródeł ruchu. Sumy mogą nie sumować się do 100%, jak dokładnie możemy pozwolić użytkownikom na przesyłanie "szarej strefie" postawy, które nie mogą być zaliczane do tak / nie postaw.

Dowiedz się więcej o Mosulu

W październiku 2016 roku, dołączył do sił sprzymierzonych z irackiego wojska rozpocząć ofensywę przeciwko siłom ISIS w irackim Mosulu. Po ISIS przejął kontrolę nad miastem w 2014 roku wojsk sprzymierzonych i irackiego wojska uruchomiły trzy oddzielne ofensyw mających na celu odzyskanie miasta. Pierwsze dwa ofensywy, The Campaign Anbar i obraźliwe Mosul były nieskuteczne w ich próbach, aby wyprzeć siły ISIS z miasta. Obecna ofensywa, w bitwie pod Mosulu, został uruchomiony w październiku 2016 roku i trwał do wiosny 2017. W marcu 2017 roku w USA koalicja Airstrike zginęło 200 niewinnych cywilów w mieście. Organizacje humanitarne w Mosulu szacują, że co najmniej 600.000 cywilów uwięzionych w mieście. Przeciwnicy twierdzą, że ofensywa w celu zapobieżenia śmierć wielu niewinnych cywili i sprzymierzone siły irackie powinny zrezygnować z kampanii. Zwolennicy twierdzą, że pozwalając ich kontroli Isis główną iracką miasto przyniesie niestabilność na Bliskim Wschodzie oraz sprzymierzone siły muszą używać pokonać ISIS za wszelką cenę.  Zobacz ostatnie Mosul aktualności

Omów tą sprawę...