Spróbuj quiz polityczny

Często Zadawane Pytania

Candidate Match: How important is this issue?

Nie zgadzam się z wynikami. Czy to, co właściwe?
To pytanie jest zwykle zadawane przez użytkowników, którzy odpowiedzą na kilka pytań (mniej niż 15), tylko wybrać tak / nie odpowiedzi, a nie wagi znaczenie każdej emisji. Aby zwiększyć dokładność wyników, należy odpowiedzieć na wszystkie pytania, wybierz stanowisko, który najdokładniej odzwierciedla swoje przekonania, klikając przycisk "wybierz inne stanowisko", a ciężar znaczenia każdego problemu klikając na "wagę" bar z lewej każde pytanie.

Te pytania są zbyt skomplikowane dla prostych tak / nie odpowiedzi. Jak mam dokładnie odpowiedzieć na nie?
To pytanie jest zwykle zadawane przez użytkowników, którzy mają wyłączoną obsługę JavaScript lub nie zauważysz opcję "wybrać inną postawę" na stronie quizu. Kliknięcie "wybrać inną postawę" pokaże bardziej złożony odpowiedzi i w większości przypadków zapewnić dokładniejsze wyniki. Jeśli te odpowiedzi nie są zadowalające, można "złożyć własne stanowisko". Złożenie własnego stanowiska nie dało żadnych kandydatów, ale pozwoli nam recenzję popularne postawy, dopasować je do kandydatów, i dodać je jako oficjalnym stanowiskiem.

Candidate Match: Choose another stance

Czy ta strona własnością (w zależności od tego kandydata / osoba / korporacji nie lubisz)?
Nie, nie są związane z żadną kandydata, partii politycznej, korporacyjnych sponsorów, inwestorów lub grup interesu. To tylko dwa z nas z pomocą użytkowników, takich jak ty, którzy wspierają ideę głosowania kwestii, nie brzmią ukąszenia.

Jak kandydat pasuje pracy algorytmu?
Twoje odpowiedzi są dopasowane do odpowiedzi każdego kandydata oparte na zmiennej skali procentowej. Zmienne te obejmują czynniki pasja (Jak często kandydat rozmawiać o tej sprawie, jest priorytetem w ich platformie, jak podobne jest "podobna" postawa ich oficjalnym stanowiskiem) i czynników zaufania (Jak długo kandydat pełnił tę postawę , mają oni zmienili to stanowisko w przeszłości, ma ich głosowania i historia potwierdzają to stanowisko). Na przykład, na pytanie: "Czy popiera legalizację marihuany?" Rand Paul jest zdeklarowanym krytykiem wojny z narkotykami i powiedział użytkownicy pot nie powinna znaleźć się w więzieniu. Rick Perry powiedział, że każde państwo powinno być w stanie zdecydować, czy zalegalizować marihuanę. Paweł ma bardzo wysoką mecz na odpowiedź "tak", podczas gdy Perry ma bardzo niską mecz na odpowiedź "tak".

Candidate Match: Show more questions

Podczas oglądania moich przyjaciół wyników, odpowiadali na pytania, które nie dostałem. Czy oni uzyskać inny quizu?
To pytanie jest zwykle zadawane przez użytkowników, którzy nie zauważają "Pokaż więcej pytań" łącze w sekcjach gospodarki, polityki zagranicznej i spraw wewnętrznych na stronie quizu. Kliknięcie tego linku spowoduje wyświetlenie pytania.

Czy dane dotyczące wyników map reprezentatywną próbkę potencjalnych wyborców w każdym kraju?
Nie, wyniki map i stan-by-state wyniki odzwierciedlają 3 miesiące tyłu średnio użytkowników, którzy wzięli udział w quizie, nie wszyscy użytkownicy, którzy będą głosować. Tradycyjne ankiety zadzwonić próbkę potencjalnych wyborców w określonym okręgu wyborczego i często zadają pytania o bezpośrednie kandydatów i problemów. Dane na naszej mapie opiera się na jak użytkownicy w każdym stanie odpowiedział quiz iSideWith.

Jak można określić stanowisko kandydata?
Mamy dokładnie badania kandydatów postawy i ich aktualizacji w przypadku zmiany w trakcie kampanii. Używamy i podać link do, ich najnowszej podanej pozycji w ich oficjalnym stanowiskiem. Za każdym razem, kandydat zmienia swoje stanowisko, które otrzymują niższą punktację przekonanie do tej kwestii. Kandydat z niższym wyniku skazania nie pasuje Ci tak mocno, jak kandydata, który nie zmienił swoje stanowisko w tej sprawie.

W jaki sposób można zapobiec manipulacjom i powielać wnioski w swojej mapie Wyniki i stan-by-państwa wyników?
Nie publikujemy jak zapobiegać manipulowaniu, ale mamy wyrafinowane środki przewidziane w znalezieniu i odrzutów naruszone lub powielanie zgłoszeń.

Candidate Match: Similar candidate stance

Niektóre z "podobnych postaw" są bardzo luźno dopasowane. Czy algorytm uważają, że?
Tak, proszę zobaczyć na pytanie, w jaki sposób kandydat pracy algorytmu mecz?

Jak można dopasować kandydata, który stale zmienia stanowisko?
Stale monitoruje wybory i zaktualizować postawy, jeśli / kiedy zmienić. Kandydat, który jest bardzo mocny na stanowisko jest dopasowany silniej niż do tej postawy kandydata kto głosowania lub przeszłe działania nie są zgodne, że stanowisko. Proszę zobaczyć również na pytanie Jak działa algorytm kandydatem mecz?

Które kandydaci i czy to w wynikach?
Zamieszczamy kandydatów, które zakwalifikowały się na kartach do głosowania w następnych wyborach w danym stanie. Obecnie dysponuje kandydatów, którzy pojawiają się na kartach do głosowania w Kaukazie i 2016 prezydenckich prawyborach. W 2016 roku będziemy wyposażone Kandydaci Ogólne wyborach prezydenckich kandydatów do Kongresu i Senatu Dom państwa kandydatów i kandydatów na miasto.

Candidate Match: View my results

Wziąłem udział w quizie kilka tygodni temu. Jak mogę odzyskać moje odpowiedzi?
Jeśli używasz tego samego komputera i przeglądarki wziąłeś udział w quizie na temat, nie będzie się przycisk w prawym górnym rogu strony z napisem "zobaczyć moje wyniki", która zabierze Cię do swoich wyników. Gorąco polecamy zakładkę swoją stronę wyników po zakończeniu quizu. Celowo zbudowany z witryny bez cech logowania (wchodzących adres e-mail), aby zapobiec obawy związane z prywatnością.

Można dostosować quiz dla ruchu międzynarodowego i lokalnego?
Tak. Zobacz pełną listę krajów tutaj .

Co mogę zrobić, aby pomóc?
1. Pomóż nam uczynić strony lepiej. Napisz do nas z sugestiami.
2. Powiedz znajomym.
3. Twoje wsparcie finansowe poprzez PayPal jest to, co jest utrzymanie tej funkcjonowanie serwisu.

English Polski