Quiz  |  Ankiety  |  Partie  | 
OdpowiedźAnswer this

Więcej popularnych Zagadnienia

Zobacz jak wyborcy siding na innych popularnych zagadnień politycznych...

Czy należy zabronić korzystania z laptopów podczas wszystkich lotów bezpośrednich z Bliskiego Wschodu?

Wyniki

Ostatnio odpowiedział 1 rok temu

Wyniki ankiety na temat Zakaz korzystania z laptopów podczas podróży

Tak

8,303 głosów

62%

Nie

5,111 głosów

38%

Rozkład odpowiedzi złożonych przez polskich wyborców.

3 Tak odpowiedzi
2 Brak odpowiedzi
0 nakładające się odpowiedzi

Dane obejmują liczbę głosów przedstawione przez odwiedzających od Mar 21, 2017 , Dla użytkowników, którzy odpowiedzą na więcej niż jeden raz (tak wiemy), tylko ich ostatnia odpowiedź jest liczony w całkowitych wyników. Wszystkich procentowe mogą nie sumować się do 100%, jak dokładnie możemy pozwolić użytkownikom na przesyłanie "szarej strefie" postawy, które nie mogą być zaliczane do tak / nie postaw.

Wybierz filtr demograficzny

Stan

Miasto

Partia

Ideologia

Strona WWW

Tak Nie Znaczenie

Dane oparte na 30-dniowej średniej kroczącej zmniejszyć dzienną zmienność ze źródeł ruchu. Sumy mogą nie sumować się do 100%, jak dokładnie możemy pozwolić użytkownikom na przesyłanie "szarej strefie" postawy, które nie mogą być zaliczane do tak / nie postaw.

Dowiedz się więcej o Laptop zakaz podróżowania

W marcu 2017 roku, rząd USA powiadomiony dziewięć linii lotniczych, które działają bezpośrednie z Bliskiego Wschodu i Afryki, że elektronika osobiste większe niż telefony komórkowe będą zakazane na wszystkich bezpośrednich lotów wchodzących w USA Amerykański Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego stwierdziła, że ​​zakaz wpłynie 10 lotnisk że określona nie mają odpowiedniej kontroli bezpieczeństwa bagażu w miejscu. Zakaz wymaga pasażerów umieścić wszystkie elektronikę większych niż telefonów komórkowych oraz laptopów, aparatów fotograficznych i e-czytników w bagażu rejestrowanego. Pasażerowie nadal będą mogli latać z rzeczami, jeżeli są one przechowywane w ich bagażem podręcznym. Przeciwnicy twierdzą, że zakaz dyskryminuje muzułmańskie pasażerów linii lotniczych i może utorować drogę dla przyszłych ograniczeń wobec nich. Zwolennicy twierdzą, że zakaz dotyczy tylko 10 portów lotniczych i zachęcić ich, aby rozwinąć badania przesiewowe wszystkich bagaż rejestrowany.  Zobacz ostatnie Zakaz korzystania z laptopów podczas podróży aktualności

Omów tą sprawę...