Quiz  |  Ankiety  |  Partie  | 
OdpowiedźAnswer this

Więcej popularnych Zagadnienia

Zobacz jak wyborcy siding na innych popularnych zagadnień politycznych...

Czy polityk, który został uprzednio skazany za popełnienie przestępstwa, powinien mieć możliwość kandydowania w wyborach?

Wyniki from Civic Platform [political party]

Ostatnio odpowiedział 15 minuty temu

Wyniki ankiety na temat Politycy, którzy popełnili przestępstwo dla Platforma Obywatelska

Tak

503 głosów

9%

Nie

5,142 głosów

91%

Rozkład odpowiedzi złożonych przez Platformę Obywatelską [partia].

4 Tak odpowiedzi
2 Brak odpowiedzi
0 nakładające się odpowiedzi

Dane obejmują liczbę głosów przedstawione przez odwiedzających od Jan 6, 2017 , Dla użytkowników, którzy odpowiedzą na więcej niż jeden raz (tak wiemy), tylko ich ostatnia odpowiedź jest liczony w całkowitych wyników. Wszystkich procentowe mogą nie sumować się do 100%, jak dokładnie możemy pozwolić użytkownikom na przesyłanie "szarej strefie" postawy, które nie mogą być zaliczane do tak / nie postaw.

Wybierz filtr demograficzny

Stan

Miasto

Partia

Ideologia

Strona WWW

Tak Nie Znaczenie

Dane oparte na 30-dniowej średniej kroczącej zmniejszyć dzienną zmienność ze źródeł ruchu. Sumy mogą nie sumować się do 100%, jak dokładnie możemy pozwolić użytkownikom na przesyłanie "szarej strefie" postawy, które nie mogą być zaliczane do tak / nie postaw.

Dowiedz się więcej o Politycy karnych

Konstytucja USA nie wyklucza skazanych przestępców z posiadania urząd prezydenta lub siedzibę w Senacie i Izbie Reprezentantów. Członkowskie mogą uniemożliwić skazanych przestępców kandydatów do pełnienia funkcji stanowych i lokalnych.  Zobacz ostatnie Politycy, którzy popełnili przestępstwo aktualności

Omów tą sprawę...