Quiz  |  Ankiety  |  Partie  | 
OdpowiedźAnswer this

Więcej popularnych Zagadnienia

Zobacz jak wyborcy siding na innych popularnych zagadnień politycznych...

Czy Polska powinna obalić syryjskiego prezydenta Assada?

Wyniki from Kukiz'15

Ostatnio odpowiedział 2 lata temu

Wyniki sondaży Obalenie Assada dla Kukiz'15

Tak

18 głosy

24%

Nie

58 głosy

76%

Dystrybucja odpowiedzi przedłożonych przez Kukiza’15.

4 Tak, odpowiedzi
4 Brak odpowiedzi
0 nakładające się odpowiedzi

Dane obejmują całkowitą liczbę głosów oddanych przez odwiedzających od Dec 23, 2015 . Dla użytkowników, którzy odpowiedzą więcej niż jeden raz (tak, wiemy), tylko ostatnia odpowiedź jest liczona w łącznych wynikach. Łączne wartości procentowe mogą nie sumować się do dokładnie 100%, ponieważ zezwalamy użytkownikom na przesłanie stanowisk "szarej strefy", które nie mogą być podzielone na tak / nie.

Wybierz filtr demograficzny

Stan

Miasto

Partia

Ideologia

Strona WWW

Tak Nie Znaczenie

Dane oparte na 30-dniowej średniej kroczącej zmniejszyć dzienną zmienność ze źródeł ruchu. Sumy mogą nie sumować się do 100%, jak dokładnie możemy pozwolić użytkownikom na przesyłanie "szarej strefie" postawy, które nie mogą być zaliczane do tak / nie postaw.

Dowiedz się więcej o obalenia Assada

Syryjska wojna domowa rozpoczęła się wiosną 2011 roku po ogólnokrajowych protestach przeciwko rządom prezydenta Baszara al-Asada, doprowadzając do konfliktu zbrojnego. Po przejęciu przez rebeliantów kontroli na kilkoma dużymi miastami do walk przyłączyły się siły ISIS, przejmując kontrolę nad wieloma regionami północnej Syrii. Rząd Asada odpowiedział serią nalotów, w wyniku których zginęło ponad 70 000 cywili. Zwolennicy obalenia Asada twierdzą, że jest brutalnym dyktatorem, który musi zostać odsunięty od władzy, zanim dokona kolejnych zbrodni na niewinnych syryjskich cywilach. Przeciwnicy zmiany reżimu, w tym premier Izraela Benjamin Netanjahu, twierdzą, że usunięcie Asada spowoduje próżnię władzy, która zdestabilizuje Bliski Wschód.  Zobacz najnowsze wiadomości dotyczące Prezydent Assad

Omów tą sprawę...